Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

25% sleva na OPALOVACÍ KRÉMY 20% sleva na vybrané produkty 15% na značku Bomimi

Nejbaby s.r.o. Menu

Bigjigs Baby Dřevěný vláček se zvířátky

Všichni si nastupte do tohoto krásného tahacího vláčku! Je vyroben ze 100% FSC dřeva, je nádherně pestrobarevný a děti zabaví na dlouhé hodiny.
Dostupnost:
K dispozici
Odběr v naší prodejně nebo expresní doručení Woltem po Brně 15. 8.
U Vás doma nebo ve výdejně 18. 8.

839  ( 693,39  bez DPH)

Informace o produktu

  • Kód: DDBB32012
  • EAN: 0691621800126

Bigjigs Toys je rodinná britská společnost založená v roce 1985 ve Folkestone v Anglii. Zakladateli jsou Liz a Peter Irelandovi, kteří společně se svými dvěma syny vybudovali globální firmu specializující se na výrobu dřevěných hraček. Původně se zaměřovali na ruční výrobu dřevěných skládaček, ale postupem času rozšířili svůj sortiment o širokou škálu hraček, her a puzzle. Sortiment společnosti zahrnuje dřevěné puzzle, hry, dárky, hračky pro nápodobu dospělých, originální dřevěné herní sety, domečky pro panenky, venkovní hračky a vzdělávací hračky. Bigjigs Toys klade důraz na podporu učení prostřednictvím hry a jejich produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly kognitivní, sociální a jazykový rozvoj dětí. 

V balení najdete mašinku a dva vagónky, také tři zvířecí pasažéry! Vláček mohou děti tahat bez problému po měkkém i tvrdém povrchu.

Hračka je velmi univerzální, je nejen tahací, ale funguje také jako nasazovačka a puzzle. Kostičky můžete poskládat několika různými způsoby, to pomáhá s rozvojem zručnosti a dovednosti počítání. Hladké 100% FSC dřevo z eticky spravovaných lesů tvoří tento vláček, který je velký tak akorát pro dětské ruce. Kvalitní dřevo zaručuje, že vám hračka vydrží po mnoho let.

Hlavní vlastnosti:
- 1 mašinka, 2 vagónky, 3 pasažéři
- 16 dílků
- Kvalitní FSC certifikované materiály
- Netoxické barvy
- Rozměry: 38,5x16x8 cm
- Věk: 12m+
- Materiál: 100% FSC dřevo
Nahoru